MARCO ZANUSO, 2 soffbord, "Marcuso", för Zanotta, Italien, modell lanserad 1969.

Skiva i glas. Ben i kromat stål. Kvadratiskt bord, längd ca 80-cm, bredd ca 80 cm, höjd 40 cm. Rektangulärt bord längd 130 cm, bredd 70 cm, höjd 40 cm.

Bruksslitage. Några repor. Enstaka obetydliga nagg.

Klubbat pris
1 100
96
100
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
29 maj 2018 22:36
1 100 SEK
29 maj 2018 22:36
1 000 SEK
29 maj 2018 22:35
900 SEK
29 maj 2018 22:35
850 SEK
29 maj 2018 22:32
800 SEK
29 maj 2018 22:32
750 SEK
29 maj 2018 22:32
700 SEK
29 maj 2018 22:32
650 SEK
29 maj 2018 22:29
600 SEK
29 maj 2018 22:29
550 SEK
29 maj 2018 21:34
500 SEK
29 maj 2018 20:09
450 SEK
29 maj 2018 20:09
400 SEK
29 maj 2018 20:09
400 SEK
26 maj 2018 15:12
350 SEK
23 maj 2018 18:42
300 SEK