VÄGGLAMPA, 1900-talets andra hälft,

mässing, svängbar ljusarm, djup ca 49 cm.

Slitage. Ej funktionstestad. Anlupen.

Klubbat pris
1 000
88
92
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (15 bud)
22 maj 2018 13:15
1 000 SEK
22 maj 2018 13:15
1 000 SEK
22 maj 2018 13:15
950 SEK
22 maj 2018 13:15
900 SEK
22 maj 2018 13:15
850 SEK
22 maj 2018 13:15
800 SEK
22 maj 2018 7:38
700 SEK
22 maj 2018 7:38
650 SEK
22 maj 2018 7:38
600 SEK
22 maj 2018 7:38
550 SEK
21 maj 2018 17:22
500 SEK
21 maj 2018 17:22
450 SEK
19 maj 2018 11:53
400 SEK
16 maj 2018 23:00
350 SEK
16 maj 2018 14:31
300 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

167. Dawid (Björn Dawidsson), "2058", 1985.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Budhistorik
20 000

ditt bud
19 000

ditt bud
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
14 000

ditt bud
13 000

ditt bud
12 000

ditt bud
11 000

ditt bud
10 000

ditt bud
Aktuellt bud:
20 000 SEK