SIDEBOARD, möjligen IKEA 1980-tal.

Svartlackerad metallstomme med två lösa svartlaminerade skivor. Längd 198, djup 38, höjd 83 cm.

Bruksslitage. Smärre färgbortfall med mindre rost.

Klubbat pris
1 500
133
140
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
17 maj 2018 16:42
1 500 SEK
17 maj 2018 16:42
1 400 SEK
17 maj 2018 12:01
1 100 SEK
16 maj 2018 17:19
1 000 SEK
16 maj 2018 17:19
1 000 SEK
16 maj 2018 17:19
950 SEK
16 maj 2018 17:19
900 SEK
14 maj 2018 23:26
850 SEK
14 maj 2018 23:26
800 SEK
14 maj 2018 23:24
750 SEK
14 maj 2018 23:24
700 SEK
14 maj 2018 23:22
650 SEK
14 maj 2018 23:22
600 SEK
11 maj 2018 21:10
550 SEK
11 maj 2018 21:10
500 SEK
10 maj 2018 22:09
350 SEK
10 maj 2018 20:21
300 SEK