Gusum

(Sverige, 1661-1988)
Gusum
(Sverige, 1661-1988)

GUSUM, ljusstake, 1900-tal

Mässng. För fyra ljus. Höjd 24 cm

Smärre slitage.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
2 jun 2018 14:54
350 SEK
29 maj 2018 1:34
300 SEK