SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Kvadratisk lös glasskiva på travertinunderrede. 100 x 100 cm, höjd 31 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
4 200
378
398
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
20 maj 2018 21:00
4 200 SEK
20 maj 2018 21:00
4 000 SEK
20 maj 2018 19:32
3 700 SEK
20 maj 2018 19:32
3 500 SEK
20 maj 2018 17:11
3 000 SEK
20 maj 2018 17:11
2 800 SEK
20 maj 2018 17:10
2 600 SEK
20 maj 2018 17:10
2 400 SEK
20 maj 2018 13:25
1 900 SEK
20 maj 2018 13:25
1 800 SEK
19 maj 2018 15:51
1 700 SEK
19 maj 2018 15:51
1 600 SEK
14 maj 2018 15:11
1 500 SEK