1054350
Arne Jacobsen
(1902-1971)

ARNE JACOBSEN, stol, "Myran", Fritz Hansen.

Teakplywood. På tre metallben.

Bruksslitage, fläckar, repor, smärre fanérskador.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 400
133
150
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
18 maj 2018 19:10
1 400 SEK
18 maj 2018 19:10
1 370 SEK
18 maj 2018 19:10
1 300 SEK
18 maj 2018 19:10
1 200 SEK
15 maj 2018 20:09
960 SEK