Sirbegovic Kemal

(Bosnien-Hercegovina, Född 1939)
Sirbegovic Kemal

SIRBEGOVIC KEMAL, mapp med 12 färetsningar, signerade, daterade -84 och numrerade EA 2/12

"Lez Douze Demeures". Plåtmått 29x24 cm, bladmått 48x38 cm.

Etsningar med obetydligt ytslitage. Mapp med fläckar.

Klubbat pris
350
31
32
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 jun 2018 9:40
350 SEK
14 jun 2018 8:37
300 SEK