1054862

SIRBEGOVIC KEMAL, mapp med 12 färetsningar, signerade, daterade -84 och numrerade EA 2/12.

"Lez Douze Demeures". Plåtmått 29x24 cm, bladmått 48x38 cm.

Konditionsrapport

Etsningar med obetydligt ytslitage. Mapp med fläckar.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

    Avvikelser kan förekomma.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    39 USD

    Budhistorik (2 bud)
    214 jun 2018 9:40350SEK
    114 jun 2018 8:37300SEK