1054862

SIRBEGOVIC KEMAL

Mapp med 12 färetsningar, signerade, daterade -84 och numrerade EA 2/12.

"Lez Douze Demeures". Plåtmått 29x24 cm, bladmått 48x38 cm.

Konditionsrapport

Etsningar med obetydligt ytslitage. Mapp med fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    350
    34 EUR
    39 USD

    Budhistorik (2 bud)
    214 jun 09:40350SEK
    114 jun 08:37300SEK