Vico Magistretti

(Italien, 1920-2006)
Vico Magistretti
(Italien, 1920-2006)

VICO MAGISTRETTI, soffa, "Maralunga" för Cassina, Italien, 1900-talets andra hälft

Tvåsits. Randig textilklädsel. Sitthöjd 38. Längd 167. Djup 87. Höjd 69 cm.

Smärre slitage. Märken. Fläckar.

Klubbat pris
6 200
550
580
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (32 bud)
21 maj 2018 11:57
6 200 SEK
21 maj 2018 11:57
6 200 SEK
21 maj 2018 11:56
6 000 SEK
21 maj 2018 11:56
5 800 SEK
21 maj 2018 11:55
5 600 SEK
21 maj 2018 11:55
5 400 SEK
21 maj 2018 11:55
5 200 SEK
21 maj 2018 11:55
5 000 SEK
21 maj 2018 11:55
4 800 SEK
21 maj 2018 11:55
4 600 SEK
21 maj 2018 11:54
4 400 SEK
21 maj 2018 11:54
4 200 SEK
21 maj 2018 11:54
4 000 SEK
21 maj 2018 11:54
3 800 SEK
21 maj 2018 11:53
3 600 SEK
21 maj 2018 11:44
3 400 SEK
21 maj 2018 11:41
3 200 SEK
21 maj 2018 10:59
3 000 SEK
19 maj 2018 22:21
2 800 SEK
19 maj 2018 20:17
2 600 SEK
19 maj 2018 20:17
2 500 SEK
19 maj 2018 17:22
2 400 SEK
19 maj 2018 13:14
2 200 SEK
19 maj 2018 13:13
2 000 SEK
19 maj 2018 13:13
2 000 SEK
19 maj 2018 11:57
1 900 SEK
19 maj 2018 11:56
1 800 SEK
19 maj 2018 11:56
1 800 SEK
18 maj 2018 9:04
1 700 SEK
18 maj 2018 8:42
1 600 SEK
16 maj 2018 16:22
1 500 SEK
15 maj 2018 9:37
1 000 SEK