Axel Einar Hjorth

(Sverige, 1888-1959)
Axel Einar Hjorth
(Sverige, 1888-1959)

AXEL EINAR HJORTH, spegel, Nordiska Kompaniet, 1920-/30-tal.

Betsad björk. Genombrutet krön. Märkt med plakett. 112 x 49 cm.

Slitage. Repor.

Formgivare

Klubbat pris
11 209
989
1 032
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
28 maj 2018 13:56
11 209 SEK
28 maj 2018 13:56
11 111 SEK
28 maj 2018 13:54
10 611 SEK
28 maj 2018 13:54
10 111 SEK
28 maj 2018 13:53
9 911 SEK
28 maj 2018 13:53
9 711 SEK
28 maj 2018 13:52
9 511 SEK
28 maj 2018 13:52
9 311 SEK
28 maj 2018 13:51
9 111 SEK
28 maj 2018 13:51
9 100 SEK
28 maj 2018 13:50
8 900 SEK
28 maj 2018 13:50
8 700 SEK
28 maj 2018 13:50
8 611 SEK
28 maj 2018 13:49
8 500 SEK
28 maj 2018 13:49
8 300 SEK
28 maj 2018 13:49
8 112 SEK
28 maj 2018 13:49
8 100 SEK
28 maj 2018 13:49
7 900 SEK
28 maj 2018 13:49
7 700 SEK
28 maj 2018 13:49
7 500 SEK
28 maj 2018 13:48
7 300 SEK
28 maj 2018 13:48
7 100 SEK
28 maj 2018 13:48
6 900 SEK
28 maj 2018 13:48
6 700 SEK
28 maj 2018 6:20
6 400 SEK
28 maj 2018 6:20
6 200 SEK
27 maj 2018 11:34
4 800 SEK
24 maj 2018 12:51
2 400 SEK
23 maj 2018 10:02
2 000 SEK
23 maj 2018 10:00
350 SEK
22 maj 2018 22:45
300 SEK