SKRIVBORD, funkis, 1930-tal.

SKRIVBORD, funkis, 1930-tal.

Valnötsfaner och förkromat stålrör. Skåp med lådinredning. Längd 113, bredd 55, höjd 75 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Fanerskador. Fläckar inuti lådor. Nyckel finns.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
9
23 maj 2018 13:10
3 200 SEK
8
21 maj 2018 20:10
3 000 SEK
21 maj 2018 20:10
2 801 SEK
19 maj 2018 20:09
2 800 SEK
18 maj 2018 19:37
2 600 SEK
18 maj 2018 19:37
2 500 SEK
18 maj 2018 18:19
2 300 SEK
18 maj 2018 18:19
2 100 SEK
18 maj 2018 14:31
1 800 SEK
18 maj 2018 14:31
1 700 SEK
17 maj 2018 23:57
1 500 SEK
17 maj 2018 10:21
1 300 SEK
17 maj 2018 0:15
700 SEK
16 maj 2018 22:38
650 SEK
16 maj 2018 21:01
600 SEK
16 maj 2018 18:10
500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14