Madeleine Pyk – en samling F769

STOLAR, ett par, Italien, 1900-talets mitt.

Stomme av bok. Sits av rotting, Sitthöjd 43 cm.

Slitage. Smärre fläckar. Skador på rotting.

Klubbat pris
300
28
33
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
11 jun 2018 16:41
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14