CLAUS BONDERUP, "Semipendel", 1900-talets andra hälft.

Lackerad metall. Rund form. Höjd ca 25 cm.

Ej funktionstestad/ny el behövs. Slitage. Repor.

Klubbat pris
661
58
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 maj 2018 13:48
661 SEK
28 maj 2018 13:40
611 SEK
28 maj 2018 13:40
600 SEK
28 maj 2018 13:39
555 SEK
28 maj 2018 13:39
505 SEK
28 maj 2018 11:25
400 SEK
26 maj 2018 23:33
350 SEK
22 maj 2018 10:27
300 SEK