MATS THESELIUS, "Bruno", fåtölj, Källemo, formgiven 1997.

Stomme i kromad stål med svart läderklädsel. Inpräglat i lädret "BRUNO MATS THESELIUS KÄLLEMO AB". Sitthöjd ca 41 cm.

Smärre slitage. Mindre repor och märken.

Klubbat pris
14 500
1 280
1 335
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
8
10 jun 2018 21:43
14 500 SEK
10 jun 2018 21:42
14 000 SEK
10 jun 2018 21:42
14 000 SEK
9 jun 2018 23:21
12 500 SEK
6 jun 2018 13:23
12 000 SEK
1 jun 2018 20:40
11 000 SEK
1 jun 2018 18:18
9 000 SEK
1 jun 2018 16:36
8 000 SEK
1 jun 2018 7:29
7 000 SEK
1 jun 2018 0:08
1 000 SEK