SAM LARSSON, karmstolar, 4 st, Dux, sent 1900-tal.

Kromad metallstomme, klädda i blå mocka. Svata läderdetaljer. Sitthöjd ca 42 cm.

Slitage, ställvis hård. Fläckar.

Klubbat pris
2 100
185
193
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 jun 2018 22:18
2 100 SEK
9 jun 2018 22:18
2 000 SEK
9 jun 2018 22:17
1 900 SEK
9 jun 2018 22:17
1 800 SEK
9 jun 2018 22:17
1 800 SEK
9 jun 2018 22:15
1 700 SEK
9 jun 2018 22:14
1 600 SEK
9 jun 2018 22:14
1 500 SEK
9 jun 2018 22:14
1 300 SEK
9 jun 2018 22:14
1 200 SEK
5 jun 2018 12:09
1 100 SEK
5 jun 2018 11:47
1 000 SEK
2 jun 2018 10:51
500 SEK
1 jun 2018 23:38
300 SEK