Gerda Strömberg

(Sverige, 1879-1960)
Gerda Strömberg
(Sverige, 1879-1960)

GERDA SAMT ASTA STRÖMBERG, vaser, glas, 5 st, Strömbergshyttan, 1900-talets mitt.

Bland annat "Sputnik". Höjd 13-30 cm.

En vas med nagg. Repor.

Klubbat pris
2 200
195
204
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
23 maj 2018 11:52
2 200 SEK
23 maj 2018 11:51
2 000 SEK
9
23 maj 2018 11:51
1 911 SEK
22 maj 2018 19:23
1 811 SEK
22 maj 2018 19:23
1 711 SEK
22 maj 2018 19:17
1 611 SEK
8
22 maj 2018 19:17
1 511 SEK
21 maj 2018 22:42
1 300 SEK
21 maj 2018 22:42
1 200 SEK
20 maj 2018 16:48
1 100 SEK
19 maj 2018 14:47
1 000 SEK
19 maj 2018 14:47
950 SEK
19 maj 2018 14:47
850 SEK
19 maj 2018 14:47
800 SEK
19 maj 2018 12:55
550 SEK
19 maj 2018 10:39
500 SEK
19 maj 2018 10:39
500 SEK
16 maj 2018 23:53
350 SEK
16 maj 2018 23:01
300 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79