SOFFA/DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft.

Stomme i ek. Lösa plymåer i ljust läder. Längd 208, djup 100, sitthöjd 36, total höjd inkl kuddar 64 cm

Smärre slitage. Märken. Smärre skador/revor i lädret

Klubbat pris
12 700
1 121
1 169
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (17 bud)
28 maj 2018 13:41
12 700 SEK
28 maj 2018 13:41
12 200 SEK
28 maj 2018 13:39
11 700 SEK
28 maj 2018 13:39
11 200 SEK
28 maj 2018 13:38
10 600 SEK
28 maj 2018 13:38
10 100 SEK
28 maj 2018 13:37
9 700 SEK
28 maj 2018 13:36
9 500 SEK
28 maj 2018 13:35
9 300 SEK
28 maj 2018 13:35
9 100 SEK
28 maj 2018 13:35
8 700 SEK
28 maj 2018 13:35
8 500 SEK
28 maj 2018 13:27
8 000 SEK
27 maj 2018 13:27
5 000 SEK
26 maj 2018 13:46
4 200 SEK
22 maj 2018 0:36
4 000 SEK
21 maj 2018 22:37
300 SEK