IKEA

(Sverige)
IKEA
(Sverige)

SOFFBORD, "Novett", IKEA, 1960-tal.

Ek. Profilerad kant. Längd 116, djup 39, höjd 35 cm

Smärre slitage. Märken.

Formgivare

Klubbat pris
1 500
133
140
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
26 maj 2018 14:01
1 500 SEK
26 maj 2018 14:01
1 400 SEK
26 maj 2018 13:48
1 300 SEK
26 maj 2018 13:48
1 200 SEK
26 maj 2018 13:29
1 100 SEK
26 maj 2018 13:19
1 000 SEK
26 maj 2018 13:19
1 000 SEK
26 maj 2018 13:18
850 SEK
26 maj 2018 13:18
800 SEK
26 maj 2018 12:43
650 SEK
26 maj 2018 12:43
600 SEK
26 maj 2018 9:43
550 SEK
25 maj 2018 18:07
500 SEK
25 maj 2018 18:07
450 SEK
24 maj 2018 11:36
350 SEK
22 maj 2018 0:35
300 SEK