Arne Jones E1299

Håkan Bengtsson

(Sverige, Född 1965)
Håkan Bengtsson
(Sverige, Född 1965)

HÅKAN BENGTSSON, olja på duk, signerad och daterad 2010 a tergo

Utan titel. 150x150 cm

Klubbat pris
23 000
2 182
2 497
Utropspris
25 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
27 maj 2018 16:45
23 000 SEK
27 maj 2018 16:44
22 000 SEK
27 maj 2018 16:43
21 000 SEK
27 maj 2018 16:42
20 000 SEK
27 maj 2018 16:42
20 000 SEK
27 maj 2018 16:42
19 500 SEK
27 maj 2018 16:42
19 000 SEK
27 maj 2018 16:42
18 500 SEK
27 maj 2018 16:26
18 000 SEK
26 maj 2018 7:32
7 400 SEK
25 maj 2018 23:10
7 200 SEK
22 maj 2018 11:22
7 000 SEK
19 maj 2018 11:41
5 000 SEK

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703