André Brasilier

(Frankrike, Född 1929)
André Brasilier
(Frankrike, Född 1929)

ANDRÉ BRASILIER, litografi, signerad, numrerad 57/80. Med dedikation.

Stilleben, bildstorlek 57.5 x 44.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
240
2 530
275
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (27 bud)
8
23 maj 2018 14:44
240 EUR
23 maj 2018 14:44
240 EUR
8
23 maj 2018 14:33
220 EUR
23 maj 2018 13:53
200 EUR
9
23 maj 2018 13:53
200 EUR
23 maj 2018 13:53
190 EUR
9
23 maj 2018 13:53
180 EUR
23 maj 2018 13:07
170 EUR
8
22 maj 2018 21:57
160 EUR
22 maj 2018 21:57
150 EUR
8
22 maj 2018 21:57
150 EUR
22 maj 2018 16:41
130 EUR
22 maj 2018 16:41
120 EUR
22 maj 2018 16:41
110 EUR
22 maj 2018 13:59
85 EUR
22 maj 2018 12:57
80 EUR
22 maj 2018 12:57
75 EUR
22 maj 2018 12:57
70 EUR
22 maj 2018 12:57
65 EUR
22 maj 2018 12:56
60 EUR
22 maj 2018 12:56
55 EUR
21 maj 2018 14:09
50 EUR
21 maj 2018 12:08
45 EUR
19 maj 2018 17:48
40 EUR
19 maj 2018 17:48
40 EUR
18 maj 2018 15:05
35 EUR
16 maj 2018 22:42
30 EUR