Madeleine Pyk – en samling F769

VASER, ett par, Kina, 1900-tal.

Oxblodsglasyr. Höjd 12 cm.

Krackelyr. Mindre fotringsnagg.

Klubbat pris
1 500
142
163
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
27 maj 2018 18:57
1 500 SEK
27 maj 2018 18:57
1 400 SEK
27 maj 2018 18:56
1 100 SEK
27 maj 2018 18:56
1 000 SEK
27 maj 2018 18:56
650 SEK
27 maj 2018 18:56
600 SEK
27 maj 2018 17:30
450 SEK
27 maj 2018 14:06
400 SEK
26 maj 2018 16:23
350 SEK
25 maj 2018 17:38
300 SEK