Heikki Turunen

(Finland, Född 1937)
Heikki Turunen
(Finland, Född 1937)

HEIKKI TURUNEN, taklampor, 2 st, modell 961-180, Stockmann Orno, 1970-tal.

Vit metall. Bär tillverkarens stämpel. Diameter ca 20 cm. Höjd inklusive ledningar 70-80 cm.

Slitage. Repor. Ej funktionstestade

Klubbat pris
122
1 382
127
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (22 bud)
24 maj 2018 15:41
122 EUR
24 maj 2018 15:41
112 EUR
24 maj 2018 15:41
111 EUR
24 maj 2018 15:40
101 EUR
24 maj 2018 15:39
96 EUR
24 maj 2018 15:39
91 EUR
24 maj 2018 15:38
91 EUR
24 maj 2018 15:37
86 EUR
24 maj 2018 15:35
81 EUR
24 maj 2018 15:35
80 EUR
24 maj 2018 15:02
76 EUR
24 maj 2018 8:25
71 EUR
24 maj 2018 6:52
66 EUR
24 maj 2018 6:52
61 EUR
24 maj 2018 6:52
61 EUR
24 maj 2018 5:33
56 EUR
22 maj 2018 16:01
51 EUR
22 maj 2018 16:01
50 EUR
21 maj 2018 14:20
46 EUR
21 maj 2018 14:20
41 EUR
21 maj 2018 0:54
35 EUR
20 maj 2018 0:55
30 EUR