Madeleine Pyk – en samling F769

Carl Hammoud

(Sverige, Född 1976)
Carl Hammoud
(Sverige, Född 1976)

CARL HAMMOUD, litografi, signerad Carl Hammoud och daterad 2011, numrerad 19/60.

"Triangle". Bildmått 30 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 300
218
250
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
24 maj 2018 11:08
2 300 SEK
24 maj 2018 11:08
2 100 SEK
24 maj 2018 11:07
1 900 SEK
24 maj 2018 11:07
1 800 SEK
24 maj 2018 11:07
1 700 SEK
24 maj 2018 11:07
1 600 SEK
24 maj 2018 10:04
1 500 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79