ANNA-LISA THOMSON, vas, lergods, Upsala-Ekeby, 1900-talets mitt.
Reliefdekor av sjöväxter, fiskar och stjärnor. Ej märkt. Höjd ca 32 cm.
Tillverkningsdefekter, märken. Smärre fotringsnagg.
Läs merKundservice