TAKLAMPA, mässing, målad metall och glas, 1960-tal.

För åtta lampor. Diameter 55 cm, höjd 77 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
55
623
57
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (7 bud)
26 maj 2018 18:34
55 EUR
25 maj 2018 17:27
50 EUR
25 maj 2018 17:27
50 EUR
25 maj 2018 16:42
45 EUR
25 maj 2018 16:42
40 EUR
24 maj 2018 17:04
35 EUR
22 maj 2018 8:13
30 EUR