TAKLAMPA, Italien, 1900-talets mitt.

Stomme av metall. 6 ljusarmar med 12 lampsocklar. Cylinderformade kupor. Höjd 100 cm. Diameter ca 40 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

600
53
56
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
7 jun 2018 19:26
600 SEK
7 jun 2018 18:24
400 SEK