POUL VOLTHER, stolar, ett par, Gemla, 1900-talets andra hälft.

Sromme i ek samt klädsel i konstskinn. Sitthöjd 43 cm

Slitage. Märken.

Klubbat pris
600
53
55
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
28 maj 2018 14:10
600 SEK
28 maj 2018 14:10
550 SEK
28 maj 2018 14:10
500 SEK
28 maj 2018 11:51
450 SEK
28 maj 2018 8:26
400 SEK
27 maj 2018 23:41
350 SEK
27 maj 2018 21:26
300 SEK