TIDNINGSBORD/SATSBORD, 3 delar, 1960-70-tal.

Förkromad metall. Tre satsbord med stenskivor och ett tidningsställ i skinn. Längd 57, bredd 35 och höjd 37 cm.

Bruksskick. Repor. Fläckar.

Klubbat pris
2 850
270
309
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (20 bud)
12
28 maj 2018 14:19
2 850 SEK
10
28 maj 2018 14:19
2 650 SEK
10
28 maj 2018 14:12
2 200 SEK
12
28 maj 2018 14:12
2 000 SEK
10
28 maj 2018 8:16
1 800 SEK
11
28 maj 2018 8:16
1 700 SEK
10
28 maj 2018 7:52
1 600 SEK
11
28 maj 2018 7:52
1 500 SEK
10
27 maj 2018 21:24
1 400 SEK
9
27 maj 2018 20:09
1 300 SEK
8
26 maj 2018 10:53
1 200 SEK
26 maj 2018 10:53
1 100 SEK
24 maj 2018 23:01
950 SEK
24 maj 2018 22:33
900 SEK
24 maj 2018 22:31
850 SEK
23 maj 2018 11:15
800 SEK
22 maj 2018 20:38
700 SEK
22 maj 2018 18:59
650 SEK
22 maj 2018 11:06
600 SEK
21 maj 2018 21:27
300 SEK