Arne Jones E1299

TAKLAMPA, modell 66-018/3, Orno, 1900-talets mitt.

Mässing och glas. Tre ljuspunkter, glaskupornas höjd ca 23 cm. Total höjd ca 130 cm.

Slitage. Anlöpningar. Fläckar. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
100
1 054
114
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (13 bud)
26 maj 2018 22:34
100 EUR
26 maj 2018 22:34
95 EUR
26 maj 2018 22:34
90 EUR
26 maj 2018 22:34
85 EUR
26 maj 2018 22:34
80 EUR
26 maj 2018 22:34
75 EUR
26 maj 2018 22:33
70 EUR
26 maj 2018 22:33
65 EUR
26 maj 2018 22:33
60 EUR
26 maj 2018 22:33
55 EUR
26 maj 2018 22:33
50 EUR
26 maj 2018 22:33
45 EUR
25 maj 2018 1:15
30 EUR