HÅKAN URDELL, soffa, "Edward", Fogia, 2000-tal

Stoppade dynor i sits samt rygg, med hjultrissor framtill. Längd ca 220 cm sitthöjd ca 45 cm, djup 90, höjd 79 cm

Smärre slitage. Smärre fläckar.

Klubbat pris
8 200
724
755
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
29 maj 2018 16:13
8 200 SEK
29 maj 2018 16:13
8 000 SEK
29 maj 2018 16:12
7 200 SEK
29 maj 2018 16:11
7 000 SEK
29 maj 2018 16:11
6 400 SEK
29 maj 2018 16:11
6 200 SEK
29 maj 2018 16:11
6 000 SEK
29 maj 2018 16:10
5 200 SEK
29 maj 2018 16:10
5 000 SEK
29 maj 2018 16:07
3 700 SEK
29 maj 2018 16:07
3 500 SEK
29 maj 2018 10:02
2 500 SEK
28 maj 2018 16:20
500 SEK
26 maj 2018 19:16
400 SEK
24 maj 2018 20:49
300 SEK