KÖKSBORD, Johansson Design, Bröderna Johansson, Markaryd. 1900-talets slut.

Etikettmärkt. Skiva och fot av plast. Diameter 100 . Höjd 72 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
1 350
128
147
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
11 jun 2018 14:16
1 350 SEK
8
11 jun 2018 14:16
1 250 SEK
11 jun 2018 14:16
1 100 SEK
8
11 jun 2018 14:16
1 000 SEK
11 jun 2018 14:08
900 SEK
11 jun 2018 13:39
850 SEK
11 jun 2018 13:39
800 SEK
9 jun 2018 23:44
750 SEK
9 jun 2018 21:02
700 SEK
9 jun 2018 21:02
650 SEK
9 jun 2018 21:02
650 SEK
7 jun 2018 17:17
600 SEK
6 jun 2018 8:53
550 SEK
6 jun 2018 8:53
500 SEK
6 jun 2018 8:53
500 SEK
6 jun 2018 8:53
450 SEK
6 jun 2018 8:53
400 SEK
4 jun 2018 17:28
300 SEK