Madeleine Pyk – en samling F769

SPEGEL, Glasmäster, Markaryd, 1950/60-tal.

Rektangulär spegel med ram av mässing. Etikettmärkt. 101 x 81 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
3 500
332
382
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
19 jun 2018 11:35
3 500 SEK
17 jun 2018 10:33
3 100 SEK
15 jun 2018 11:09
1 000 SEK
13 jun 2018 22:14
800 SEK
13 jun 2018 13:31
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14