1058072

KARMSTOLAR

4 st, 1900-talets andra hälft,

Stomme i kromat stålrör, klädd i svart läder. Sitthöjd ca 46 cm, bredd ca 60 cm, höjd upp till karm ca 62 cm, total höjd c:a 78 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre repor.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 200
    213 EUR
    251 USD

    Budhistorik (12 bud)
    513 jun 17:532200SEK
    4A13 jun 17:532000SEK
    412 jun 19:211800SEK