1058072

KARMSTOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft,

Stomme i kromat stålrör, klädd i svart läder. Sitthöjd ca 46 cm, bredd ca 60 cm, höjd upp till karm ca 62 cm, total höjd c:a 78 cm.

Konditionsrapport

Bruksslitage, smärre repor.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 500 SEK

    Slutpris

    2 200
    214 EUR
    242 USD

    Budhistorik (12 bud)
    513 jun 17:532200SEK
    4A13 jun 17:532000SEK
    412 jun 19:211800SEK