KARMSTOLAR, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av böjträ. Flätad rygg och sits. Sitthöjd 47 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
1 200
106
111
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
13 jun 2018 20:17
1 200 SEK
13 jun 2018 20:17
1 100 SEK
13 jun 2018 20:16
1 000 SEK
13 jun 2018 20:15
950 SEK
13 jun 2018 20:13
900 SEK
13 jun 2018 20:11
850 SEK
13 jun 2018 20:10
800 SEK
13 jun 2018 20:10
800 SEK
13 jun 2018 20:05
750 SEK
12 jun 2018 22:50
700 SEK
12 jun 2018 22:50
650 SEK
12 jun 2018 22:50
650 SEK
12 jun 2018 22:39
600 SEK
11 jun 2018 7:27
550 SEK
10 jun 2018 22:36
500 SEK
10 jun 2018 19:41
450 SEK
10 jun 2018 19:20
400 SEK
9 jun 2018 15:44
350 SEK
7 jun 2018 7:32
300 SEK