BARNSTOL, 1900-talets andra hälft.

Stomme i böjträ. Sitthöjd 57 cm.

Märken. Slitage.

Klubbat pris
700
62
64
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jun 2018 0:10
700 SEK
30 maj 2018 18:14
650 SEK
30 maj 2018 18:14
600 SEK
27 maj 2018 7:15
550 SEK
27 maj 2018 7:15
500 SEK
27 maj 2018 7:15
500 SEK
25 maj 2018 11:15
350 SEK
24 maj 2018 21:53
300 SEK