SOFFBORD, 1900-talets slut.

SOFFBORD, 1900-talets slut.

Rund skiva i gråvit marmor, vitlackerad metallfot. Diam 89, höjd 40 cm.

Bruksslitage, smärre repor. Skivan med litet kantnagg.

Klubbat pris
2 810
245
256
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
3 jun 2018 16:32
2 810 SEK
3 jun 2018 16:11
2 610 SEK
3 jun 2018 16:11
2 500 SEK
3 jun 2018 14:12
2 400 SEK
3 jun 2018 14:12
2 200 SEK
3 jun 2018 14:09
2 000 SEK
3 jun 2018 14:09
1 900 SEK
30 maj 2018 13:54
1 800 SEK
29 maj 2018 13:47
1 700 SEK
28 maj 2018 23:49
1 600 SEK
28 maj 2018 23:48
1 500 SEK
28 maj 2018 23:48
1 500 SEK
26 maj 2018 20:02
1 200 SEK