JONAS BOHLIN, vägghylla "Zink", Källemo AB Värnamo, 1900-talets senare del.

Vägghylla i trä med vinkelställda fack. Längd ca 143 cm, bredd 21 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
750
65
68
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (8 bud)
1 jun 2018 20:43
750 SEK
1 jun 2018 20:43
700 SEK
1 jun 2018 20:42
650 SEK
1 jun 2018 20:42
600 SEK
26 maj 2018 14:53
550 SEK
26 maj 2018 14:53
500 SEK
26 maj 2018 14:53
500 SEK
25 maj 2018 19:33
300 SEK