Madeleine Pyk – en samling F769

BRUNO MATHSSON, ett par fåtöljer, "Karin", Dux, 1980/90-tal.

Blankkromade stålrörstrommar. Dynor klädda med tyg. Märkt. Sitshöjd ca 37/33 cm.

Slitage. Fläckar.

Klubbat pris
13 000
1 233
1 412
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
1 jun 2018 13:07
13 000 SEK
1 jun 2018 13:06
12 500 SEK
1 jun 2018 13:06
12 000 SEK
1 jun 2018 13:06
12 000 SEK
1 jun 2018 13:06
11 500 SEK
1 jun 2018 13:06
11 000 SEK
1 jun 2018 13:03
10 500 SEK
1 jun 2018 13:03
10 000 SEK
1 jun 2018 13:03
9 600 SEK
1 jun 2018 13:03
9 400 SEK
1 jun 2018 13:03
9 200 SEK
1 jun 2018 13:03
9 000 SEK
1 jun 2018 13:03
8 700 SEK
1 jun 2018 13:03
8 500 SEK
1 jun 2018 13:01
7 400 SEK
1 jun 2018 13:01
7 200 SEK
1 jun 2018 13:00
7 000 SEK
1 jun 2018 8:10
6 800 SEK
31 maj 2018 21:18
6 600 SEK
30 maj 2018 22:19
6 400 SEK
27 maj 2018 22:42
6 200 SEK
27 maj 2018 22:41
6 000 SEK
27 maj 2018 22:41
6 000 SEK
27 maj 2018 22:41
5 700 SEK
27 maj 2018 22:41
5 500 SEK
27 maj 2018 22:40
4 450 SEK
27 maj 2018 22:40
4 250 SEK
27 maj 2018 22:40
4 050 SEK
27 maj 2018 22:40
3 850 SEK
27 maj 2018 22:40
3 640 SEK
27 maj 2018 22:40
3 440 SEK
26 maj 2018 8:25
3 000 SEK
26 maj 2018 1:35
300 SEK