TAKLAMPA, 1900-TALETS ANDRA HÄLFT.

Stomme av mässing. 4 vita kupor. Höjd ca 75 cm.Diameter ca 40 cm.

Smärre slitage. Anlupen. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 500
131
137
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
31 maj 2018 23:14
1 500 SEK
31 maj 2018 23:14
1 400 SEK
31 maj 2018 23:14
1 300 SEK
31 maj 2018 23:14
1 200 SEK
30 maj 2018 6:37
1 100 SEK
30 maj 2018 6:37
1 000 SEK
28 maj 2018 18:42
940 SEK
28 maj 2018 18:42
890 SEK
28 maj 2018 10:37
840 SEK
28 maj 2018 10:37
790 SEK
25 maj 2018 19:08
740 SEK
25 maj 2018 19:08
690 SEK
25 maj 2018 19:08
550 SEK
25 maj 2018 19:08
500 SEK
25 maj 2018 19:07
450 SEK
25 maj 2018 19:07
400 SEK
25 maj 2018 8:44
350 SEK
25 maj 2018 8:23
300 SEK