TOALETTBORD MED SPEGEL, 1900-talets senare del.

Spegel, röktonat glas samt förgylld metall. Höjd 160 cm, bordsdelen höjd 73 cm, bredd 90 cm, djup 43 cm.

Smärre slitage. Smärre repor.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
2 jun 2018 18:28
2 200 SEK
2 jun 2018 18:28
2 050 SEK
2 jun 2018 18:25
1 900 SEK
2 jun 2018 18:24
1 800 SEK
2 jun 2018 18:24
1 750 SEK
29 maj 2018 7:04
1 650 SEK
26 maj 2018 20:00
1 550 SEK
26 maj 2018 20:00
1 500 SEK
26 maj 2018 20:00
1 150 SEK
26 maj 2018 20:00
1 050 SEK
26 maj 2018 13:03
900 SEK
26 maj 2018 13:03
850 SEK
26 maj 2018 10:25
800 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46