GUNGSTOL, "Rocker Chair", Charles och Ray Eames, Herman Miller, 1900-talets andra hälft.

Underrede av metall med medar av trä. Sits klädd med blått läder. Märkt under sits. Sitthöjd ca 41 cm, total höjd ca 66 cm.

Bruksskick.

Klubbat pris
4 400
384
401
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8
16 jun 2018 20:53
4 400 SEK
16 jun 2018 20:53
4 200 SEK
8
16 jun 2018 20:50
4 000 SEK
16 jun 2018 20:50
3 800 SEK
8
16 jun 2018 20:50
3 600 SEK
16 jun 2018 20:49
3 400 SEK
16 jun 2018 20:48
3 200 SEK
16 jun 2018 20:29
3 000 SEK
16 jun 2018 16:38
2 800 SEK
16 jun 2018 11:38
2 600 SEK
13 jun 2018 21:30
2 400 SEK
13 jun 2018 18:34
2 200 SEK
13 jun 2018 18:30
2 000 SEK
13 jun 2018 18:30
1 900 SEK
13 jun 2018 9:49
1 700 SEK
13 jun 2018 9:49
1 600 SEK
10 jun 2018 18:27
1 500 SEK
9 jun 2018 19:38
500 SEK