Mogens Koch

(Danmark, 1898-1992)
Mogens Koch
(Danmark, 1898-1992)

MOGENS KOCH, fällstolar, ett par, Interna, Danmark, sent 1900-tal.

Stomme av bok, sits och rygg av kanvas. Sitthöjd ca 38 cm.

Slitage, främst på armstöd.

Klubbat pris
470
5 325
490
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (17 bud)
4 jun 2018 13:44
470 EUR
4 jun 2018 13:44
450 EUR
4 jun 2018 13:44
450 EUR
4 jun 2018 13:44
430 EUR
4 jun 2018 13:44
410 EUR
4 jun 2018 13:12
390 EUR
3 jun 2018 18:43
370 EUR
3 jun 2018 18:41
350 EUR
3 jun 2018 18:41
340 EUR
3 jun 2018 18:39
320 EUR
3 jun 2018 18:39
300 EUR
3 jun 2018 18:39
280 EUR
3 jun 2018 18:39
260 EUR
1 jun 2018 16:42
220 EUR
31 maj 2018 16:50
200 EUR
30 maj 2018 23:14
110 EUR
30 maj 2018 23:12
50 EUR

Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492