ACHILLE CASTIGLIONI, taklampa, "Diabolo", Flos, 2000-tal.

Vitlackerad aluminium. Märkt med etikett. Diameter 40 cm. Höjd 110 cm

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Repa med färgförlust.

Klubbat pris
3 005
285
326
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (26 bud)
4 jun 2018 18:52
3 005 SEK
4 jun 2018 18:51
2 805 SEK
4 jun 2018 18:51
2 700 SEK
4 jun 2018 18:51
2 605 SEK
4 jun 2018 18:50
2 405 SEK
4 jun 2018 18:49
2 205 SEK
4 jun 2018 18:49
2 200 SEK
4 jun 2018 18:48
2 000 SEK
4 jun 2018 18:48
2 000 SEK
4 jun 2018 18:47
1 900 SEK
4 jun 2018 18:47
1 800 SEK
4 jun 2018 18:46
1 700 SEK
4 jun 2018 18:46
1 600 SEK
4 jun 2018 18:46
1 500 SEK
4 jun 2018 18:45
1 402 SEK
4 jun 2018 18:45
1 302 SEK
4 jun 2018 18:45
1 202 SEK
4 jun 2018 18:44
1 101 SEK
4 jun 2018 18:44
1 001 SEK
4 jun 2018 18:34
951 SEK
4 jun 2018 18:34
901 SEK
4 jun 2018 18:27
851 SEK
4 jun 2018 18:27
801 SEK
4 jun 2018 17:46
550 SEK
4 jun 2018 17:46
500 SEK
28 maj 2018 14:12
300 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13