1059558

SATSBORD, glas, 3 delar, 1900/2000-tal.

Stomme i glas. Fästen i mässing. Längd 46 cm. Bredd 35 cm. Höjd 50 cm.

Konditionsrapport

Märken. Slitage.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johan Lundberg

    Johan Lundberg

    johan.lundberg@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    300
    29 EUR
    33 USD

    Budhistorik (1 bud)
    111 jun 16:44300SEK