HANS OLSEN, bord med 5 stolar, Frem Røjle, modell formgiven ca 1952.

Teak, delvis fanerat. Uppfällbar iläggsskiva, längd 50 cm. Bordets diameter 105 cm, höjd 73 cm. Stolssitar klädda med konstläder. Sitshöjd 53 cm.

Slitage med repor, märken och fläckar. Lagat fäste på iläggsskiva.

Klubbat pris
13 000
1 147
1 197
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
12 jun 2018 19:52
13 000 SEK
12 jun 2018 19:52
12 500 SEK
12 jun 2018 19:25
11 000 SEK
12 jun 2018 19:25
10 500 SEK
12 jun 2018 4:52
10 000 SEK
9 jun 2018 23:30
7 200 SEK
6 jun 2018 7:53
7 000 SEK