SPEGEL, BELGIEN, 1900-TALETS SLUT,

Höjd 100 cm. Bredd 60 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
1 600
139
146
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 jun 2018 18:44
1 600 SEK
10 jun 2018 18:43
1 500 SEK
10 jun 2018 18:43
1 500 SEK
10 jun 2018 0:42
1 300 SEK
10 jun 2018 0:42
1 200 SEK
4 jun 2018 9:51
1 105 SEK
4 jun 2018 9:51
1 005 SEK
1 jun 2018 14:56
800 SEK