SERVERINGSVAGN, 1980-tal

SERVERINGSVAGN, 1980-tal

Kromad ställning med hjul. Rökfärgade lösa glashyllor. Längd 88, bredd 48, höjd 65 cm

Repor. Smärre slitage.

Klubbat pris
850
75
80
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
20 jun 2018 11:36
850 SEK
20 jun 2018 11:36
800 SEK
19 jun 2018 21:55
700 SEK
19 jun 2018 21:55
650 SEK
19 jun 2018 19:39
600 SEK
19 jun 2018 19:39
550 SEK
19 jun 2018 7:36
500 SEK
19 jun 2018 7:36
450 SEK
17 jun 2018 21:44
400 SEK
17 jun 2018 21:44
350 SEK
14 jun 2018 21:56
300 SEK
Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703