Poul Nørreklit

(Danmark, 1913-2007)
Poul Nørreklit
(Danmark, 1913-2007)

Poul Nørreklit, tillskrivet, soffbord, omkring 2000.

Underrede av metall. Rektangulär skiva av glas. Längd 113. Bredd 63. Höjd 30 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
18 jun 2018 13:57
4 000 SEK
18 jun 2018 13:56
3 600 SEK
17 jun 2018 20:31
2 200 SEK
11 jun 2018 22:42
2 000 SEK