ÖSTEN KRISTIANSSON, "Vilstol / jaktstol 204" fåtöljer, ett par, Luxus Vittsjö, 1900-talets andra hälft.

Stomme av ek. Sits och svart läder. Etikettmärkta. Sitthöjd 34. Bredd 52. Djup 80. Höjd 77 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
26 000
2 295
2 394
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
9
6 jun 2018 10:13
26 000 SEK
11
6 jun 2018 10:13
25 000 SEK
11
6 jun 2018 10:13
21 000 SEK
9
6 jun 2018 10:13
20 000 SEK
11
6 jun 2018 10:12
18 500 SEK
9
6 jun 2018 10:12
18 000 SEK
11
6 jun 2018 10:12
15 500 SEK
9
6 jun 2018 10:12
15 000 SEK
11
5 jun 2018 22:28
13 000 SEK
10
1 jun 2018 19:04
12 500 SEK
9
1 jun 2018 18:02
12 000 SEK
8
31 maj 2018 23:28
2 200 SEK
31 maj 2018 14:24
2 000 SEK
31 maj 2018 8:40
1 500 SEK
31 maj 2018 7:37
1 000 SEK
31 maj 2018 7:24
500 SEK
31 maj 2018 1:38
400 SEK
30 maj 2018 21:47
350 SEK
30 maj 2018 16:40
300 SEK