SERGIO RODRIGUES, fåtölj, "Leve Kilin", formgiven 1973.

Stomme av målat trä. Sits av rödd läder. Sitthöjd 34. Bredd 66. Djup 66. Höjd 66 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
6 000
523
547
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 jun 2018 18:58
6 000 SEK
5 jun 2018 20:59
4 500 SEK
5 jun 2018 17:21
3 500 SEK
5 jun 2018 14:50
2 500 SEK
3 jun 2018 20:37
400 SEK
3 jun 2018 9:23
300 SEK